1.kolo
7. august 2022 (nedeľa) o 17:00 hod.
TJ Slavoj Boleráz "B" - FK Sokol Dolné Orešany 3:2 (1:0)
góly: 27´- vlastný, 54´- Marek Daniš, 90´- Marek Daniš
žk: 75´- Jozef Daniš
čk: -
zostava: Lukáš Vaško - Marek Daniš, Jaroslav Daniš (K), Jakub Buchan (54´- Marek Prochádzka), Jozef...
>
1.kolo Bestrent Cup
29. júl 2022 (sobota) o 17:30 hod.
OŠK Dolná Krupá - TJ Slavoj Boleráz "B" 1:2 (1:2)
góly: 30´ -Peter Zajíček, 38´- Marek Daniš
žk: -
čk: -
zostava: Lukáš Vaško - Peter Daniš, Marek Daniš (85´- Daniel Krajčovič), Jaroslav Daniš (K), Marián Puschenreiter, Peter...
>
Po reorganizácii sa prešlo z 8-mich súťaží na 9. Západoslovenský kraj obnovuje svoju najnižšiu súťaž VI. ligu Západ, o ktorú prejavili záujem iba mužstvá zo Záhoria. Tým pádom sa do najvyššej Oblastnej súťaži VII.ligy prihlásil Zvončín a Majcichov nevyužil ponuku postupujúceho hrať o súťaž vyššie....
>
25.kolo
29. máj 2022 (nedeľa) o 17:00 hod.
TJ Slavoj Boleráz "B" - FK Sparta Košolná 5:3 (3:2)
góly: 29´- Marek Daniš, 33´- Patrik Židek, 42´- Jozef Daniš, 54´- Peter Daniš, 81´- Marek Daniš (pk)
žk: -
čk: -
zostava: Lukáš Vaško - Peter Daniš, Marek Daniš (83´- Dušan Mikulka),...
>
24.kolo
22. máj 2022 (nedeľa) o 17:00 hod.
OŠK Ružindol - TJ Slavoj Boleráz "B" 4:0 (4:0)
góly: -
žk: 58´- Lukáš Vaško
čk: -
zostava: Lukáš Vaško - Peter Daniš, Marek Daniš, Jaroslav Daniš (K), Patrik Židek, Jakub Buchan, Martin Daniš, Marián Puschenreiter, Jozef Daniš, Martin...
>
23.kolo
15. máj 2022 (nede+a) o 17:00 hod.
TJ Slavoj Boleráz "B" - TJ Elastik Bohdanovce 2:1 (1:1)
góly: 32´- Marek Daniš, 90´ - Jaroslav Daniš
žk: 88´- Michal Tanáč
čk: -
zostava: Lukáš Vaško - Peter Daniš, Marek Daniš, Jaroslav Daniš, Peter Zajíček (K), Michal Tanáč, Patrik Židek,...
>
22.kolo
7. máj 2022 (sobota) o 16:30 hod.
TJ Slavoj Boleráz "B" - AŠK Slávia Trnava 7:4 (2:2)
góly: 24´- Jaroslav Daniš, 45´- Jaroslav Daniš, 56´- Patrik Židek, 58´- Jakub Buchan, 60´- Jaroslav Daniš, 76´- Dušan Mikulka, 90´- Marek Daniš
žk: 72´- Joshua Ibinayin
čk: -
zostava: Lukáš...
>
21.kolo
30. apríl 2022 (sobota) o 16:00 hod.
TJ Slavoj Boleráz "B" - TJ Družstevník Dechtice 2:2 (1:1)
góly: 6´- Marek Daniš, 49´- Jaroslav Daniš
žk: 60´- Joshua Ibinayin, 78´- Martin Daniš
čk: -
zostava: Lukáš Vaško - Peter Daniš, Marek Daniš (86´- Daniel Krajčovič), Jaroslav Daniš...
>
19.kolo
16. apríl 2022 (sobota) o 16:00 hod.
OŠK Dolná Krupá - TJ Slavoj Boleráz "B" 0:4 (0:1)
góly: 19´- Peter Zajíček, 54´- Marek Daniš, 74´- Marek Daniš, 90´- Marek Dekan
žk: 60´- Peter Daniš
čk: -
zostava: Lukáš Vaško - Peter Daniš, Marek Daniš (86´- Marek Dekan), Martin Daniš (58´-...
>
18.kolo
10. apríl 2022 (nedeľa) o 15:30 hod.
TJ Slavoj Boleráz "B" - FK Sokol Dolné Orešany 2:0 (1:0)
góly: 42´- Jaroslav Daniš, 78´- Israel Oluwasheyi Ibinayin
žk: 60´- Peter Daniš
čk: -
zostava: Lukáš Vaško - Peter Daniš, Marek Daniš, Martin Daniš (64´- Marián Puschenreiter), Peter...
>