Žiaci dňa 6.12.2019 odohrali prípravný zápas v hale v Modre s rovesníkmi so Slovan Modra. I keď prehrávali 1:0 dokázali zápas otočiť a lídra Bratislavskej súťaže pokoriť 8:1.
Slovan Modra U15 - Slavoj Boleráz U15 1:8
góly Boleráz: Jakub Buchan-2, Lukáš Danko-2, Marek...
>
Žiaci po jesennej časti majú v pláne odohrať dva prípravné zápasy s Leopoldovom na umelej tráve v Leopoldove. Ten prvý zápas sme s "B" mužstvom vyhrali 5:1. Druhý zápas je napláne 21.11.2019 (štvrtok), kde domáci odohrajú zápas s našim "A". Po týchto zápasoch majú napláne 21.11.2019 (sobota)...
>
11.kolo
3. november 2019 (nedeľa) o 11:00 hod.
SFC Kopánka Trnava - TJ Slavoj Boleráz "A" 1:2 (1:1)
góly: 25´- Jakub Buchan, 65´- Michal Turoň
žk: ---
zostava: Lukáš Drobný - Jakub Buchan, Michal Turoň (K), Marek Drobný, Sebastián Daniš, David Puškáš, Emma Trajlínková, Lukáš...
>
10.kolo
27. október 2019 (nedeľa) o 11:30 hod.
TJ Slavoj Boleráz "A" - ŠK Cífer 8:1 (3:0)
góly: 28´- Michal Turoň, 28´- Jakub Buchan, 29´- Marek Drobný, 40´- David Puškáš, 54´- Lukáš Danko, 64´- Lukáš Danko, 65´- Lukáš Drobný, 68´- Lukáš Drobný
žk: ---
zostava: Tomáš Valášek -...
>
9.kolo
22. október 2019 (utorok) o 16:30 hod.
TJ Slavoj Boleráz "B" - FC Kátlovce 3:1 (0:0)
góly: 44´- Michal Turoň, 68´- Šimon Vadovič, 70´- Michal Turoň
žk: -
zostava: Tomáš Valášek (K) - Jakub Bublinec, Lukáš Drobný, Matúš Buchan, Andrej Lopatka, Matúš Cehlárik, Matúš Vlkovič, Marek...
>
8.kolo
12. október 2019 (sobota) o 15:00 hod.
FK Lokomotíva Trnava - TJ Slavoj Boleráz "B" 4:0 (2:0)
góly: ---
žk: -
zostava: Tomáš Valášek (K) - Sebastián Daniš, Michal Turoň, Matúš Buchan, Andrej Lopatka, Alex Antošík, Jakub Buchan, Matúš Vlkovič, Šimon Vadovič, Teodor Urban,...
>
9.kolo
20. október 2019 (nedeľa) o 10:00 hod.
FK Krakovany - TJ Slavoj Boleráz "A" 0:3 (0:2)
góly: 8´- Lukáš Danko, 28´- Lukáš Danko, 47´- Michal Turoň
žk: 70´- Marek Drobný
zostava: Lukáš Drobný - Jakub Buchan, Michal Turoň(K), Marek Drobný, Šimon Vadovič, Sebastián Daniš, David...
>
8.kolo
13. október 2019 (nedeľa) o 12:00 hod.
TJ Slavoj Boleráz "A" - OŠK Šúrovce 2:0 (1:0)
góly: 18´- Lukáš Danko, 45´- Lukáš Danko
žk: -
zostava: Lukáš Drobný - Jakub Buchan, Michal Turoň(K), Marek Drobný, Šimon Vadovič, Sebastián Daniš, David Puškáš, Emma Trajlínková, Samuel...
>
7.kolo
6. október 2019 (nedeľa) o 12:00 hod.
OŠK Smolenice - TJ Slavoj Boleráz "A" 0:6 (0:3)
góly: 8´- Jakub Buchan, 13´- Lukáš Danko, 25´- David Puškáš, 39´- Lukáš Danko, 49´- Marek Drobný, 66´- Jakub Buchan
žk: -
zostava: Lukáš Drobný - Jakub Buchan, Michal Turoň(K), Marek...
>
7.kolo
5. október 2019 (sobota) o 12:00 hod.
TJ Slavoj Boleráz "B" - TJ Vinohradník Suchá n/P 2:1 (1:1)
góly: 25´- Marek Drobný, 53´- Jakub Bublinec
žk: -
zostava: Tomáš Valášek (K) - Sebastián Daniš, Šimon Vadovič, Matúš Buchan, Andrej Lopatka, Alex Antošík, Matúš Vlkovič, Matúš...
>