2.kolo
1. september 2019 (nedeľa) o 13:30 hod.
OŠK Dolná Krupá - TJ Slavoj Boleráz "B" 0:5 (0:2)
góly: 18´- Martin Hlavatý, 26´- Jakub Buchan, 45´- Martin Hlavatý, 60´- Martin Hlavatý, 70´- Teodor Urban
žk: -
zostava: Tomáš Valášek - Andrej Lopatka, Lukáš Drobný, Matúš Buchan,...
>
2.kolo
31. august 2019 (sobota) o 13:30 hod.
TJ Slavoj Boleráz "A" - OŠK Zavar 4:0 (3:0)
góly: 7´- Lukáš Danko, 12´- Samuel Boledovič, 35´- Samuel Boledovič, 53´- Lukáš Danko
žk: 42´- Samuel Boledovič
zostava: Tomáš Valášek - Lukáš Drobný, Michal Turoň (K), Marek Drobný, Lukáš...
>
1.kolo
25. august 2019 (nedeľa) o 14:30 hod.
TJ Slavoj Boleráz "B" - FK Voderdy 5:1 (0:0)
góly: 42´- Michal Turoň, 52´- Petra Danková, 55´- Michal Turoň, 67´- Jakub Buchan, 68´- Petra Danková
žk: -
zostava: Tomáš Valášek - Andrej Lopatka, Lukáš Drobný, Matúš Buchan, Jakub...
>
1.kolo
18. august 2019 (nedeľa) o 14:30 hod.
TJ Družstevník Veľké Kostoľany - TJ Slavoj Boleráz "A" 1:11 (0:5)
góly: 1´- Michal Turoň, 2´- Lukáš Danko, 11´- Emma Trajlínková, 18´- Lukáš Drobný, 32´- Lukáš Danko (pk), 41´- Emma Trajlínková, 58´- Lukáš Drobný, 61´- Lukáš Drobný...
>
Dňa 23.júna (nedeľa) sa žiaci predstavili na turnaji v Smoleniciach pri príležitosti 100-ého založenia klubu. Naši na turnaj išli v omladenom zložení a tréner Danko zobral až siedmych vychádzajúcich prípravkárov. Na turnaji nemohol počítať s oporami, ktoré počas sezóny určite bol: zranení Jakub...
>
26.kolo:
žiaci: 8.jún.2019 (sobota) o 14:30 hod:
TJ Slavoj Boleráz/Dobrá Voda - ŠK Slávia Zeleneč 1:0 (0:0)
góly: 62´- Lukáš Danko
zostava: Lukáš Drobný - Michal Turoň (K), Tomáš Lopatka, Denis Kučerka, Marek Drobný, Lukáš Danko, Jakub Buchan, David Puškáš, Šimon Vadovič, Branislav...
>
24.kolo:
žiaci: 25.máj.2019 (sobota) o 12:00 hod:
ŠK Cífer - TJ Slavoj Boleráz/Dobrá Voda 0:2 (0:0)
góly: 40´- Lukáš Danko, 63´- Jakub Buchan
zostava: Lukáš Drobný - Michal Turoň (K), Tomáš Lopatka, Denis Kučerka, Marek Drobný, Lukáš Danko, Jakub Buchan, David Puškáš, Šimon Vadovič, Branislav...
>
20.kolo:
žiaci: 8.máj.2019 (streda) o 16:00 hod:
OFK Bučany - TJ Slavoj Boleráz/Dobrá Voda 0:2 (0:2)
góly: 27´- Nicolas Hrčka, 34´- Marek Drobný
žk: 51´- Michal Turoň
zostava: Lukáš Drobný - Michal Turoň (K), Tomáš Lopatka, Denis Kučerka, Marek Drobný, Kristián Daniš, Lukáš Danko, Jakub...
>
21.kolo:
žiaci: 4.máj.2019 (sobota) o 14:30 hod:
TJ Slavoj Boleráz/Dobrá Voda - FK Krakovany 5:2 (0:2)
góly: 38´- Michal Turoň, 50´- Kristián Daniš, 51´- Jakub Buchan, 58´- Kristián Daniš, 67´- Kristián Daniš
zostava: Lukáš Drobný - Michal Turoň (K), Tomáš Lopatka, Denis Kučerka, Marek...
>
17.kolo:
žiaci: 6.apríl.2019 (sobota) o 12:30 hod:
TJ Slavoj Boleráz/Dobrá Voda - SFC Kopánka 2:0 (1:0)
góly: 35´- Tomáš Lopatka, 53´- Michal Turoň (pk)
žk: -
zostava: Lukáš Drobný - Michal Turoň (K), Tomáš Lopatka, Denis Kučerka, Marek Drobný, Jakub Buchan, Pavol Marko, Kristián Daniš,...
>